Collection: Teacher's Pet

35 products
  • The Grinny Granny Donkey
    Regular price
    $7.99
    Sale price
    $7.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • There Was an Old Lady Who Swallowed a Fly!
    Regular price
    $6.99
    Sale price
    $6.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • There Was an Old Lady Who Swallowed a Birthday Cake: A Board Book
    Regular price
    $6.99
    Sale price
    $6.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • There Was an Old Lady Who Swallowed a Chick!
    Regular price
    $6.99
    Sale price
    $6.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Wilma Jean the Worry Machine
    Regular price
    $9.95
    Sale price
    $9.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • The Relatives Came
    Regular price
    $8.99
    Sale price
    $8.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • What If You Had An Animal Nose?
    Regular price
    $4.99
    Sale price
    $4.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • What If You Had Animal Scales!?: Or other animal coats?
    Regular price
    $4.99
    Sale price
    $4.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Egg to Chicken (Growing Up)
    Regular price
    $6.99
    Sale price
    $6.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • The Little Mouse, the Red Ripe Strawberry, and the Big Hungry Bear
    Regular price
    $16.99
    Sale price
    $16.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Whiskers, Tails & Wings
    Regular price
    $16.95
    Sale price
    $16.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • A Visitor for Bear
    Regular price
    $6.99
    Sale price
    $6.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Miss Rumphius
    Regular price
    $7.99
    Sale price
    $7.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Hooway for Wodney Wat
    Regular price
    $7.99
    Sale price
    $7.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • The Universe Ate My Homework
    Regular price
    $17.99
    Sale price
    $17.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • The Sun Is My Favorite Star
    Regular price
    $7.99
    Sale price
    $7.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • The Earth and I
    Regular price
    $7.99
    Sale price
    $7.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Armadillo Rodeo
    Regular price
    $7.99
    Sale price
    $7.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Interjections Say "Yay!"
    Regular price
    $7.95
    Sale price
    $7.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Adverbs Say "Finally!"
    Regular price
    $7.95
    Sale price
    $7.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pronouns Say "You and Me!"
    Regular price
    $7.95
    Sale price
    $7.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Conjunctions Say "Join Us!"
    Regular price
    $7.95
    Sale price
    $7.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Prepositions Say "Under Where?"
    Regular price
    $7.95
    Sale price
    $7.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Chrysanthemum
    Regular price
    $7.99
    Sale price
    $7.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • If You Were a Compound Word
    Regular price
    $9.99
    Sale price
    $9.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out